Reference / References

Pokud jste měli s mým výkladem dobrou, anebo i špatnou zkušenost, nebo jen chcete vyjádřit své poděkování, můžete se o své dojmy podělit. Napište mi e-mail a já sem Vaše názory ráda zveřejním i pro ostatní.
Své hodnocení můžete přidat i na můj Facebook.

If you had a good or bad experience with my work for you, or just you want to express your thanks, you can share your impressions. Send me an email and I like to post your opinions to others here.
You can also add your rating to my Facebook.

Hana

Paní Daniello, děkuji za výklad, je to přesně tak jak píšete, takže jste se ztrefila úplně přesně. Děkuji, mějte se fajn a ať se vám daří.

Mrs. Daniella, thank you for your prediction, it's all exactly what you wrote, so you captured it very accurately. Thank you, be fine and be successful.

Simona

Děkuji Vám moc za výklad a hlavně za to, že jste si udělala čas tak brzy. Přeji krásný den a hodně spokojených zákazníků.

Thank you very much for the prediction and especially for taking the time so soon. I wish a beautiful day and a lot of satisfied customers.

Hanka

Přeji Vám pěkný den, právě jsem si četla Váš výklad, za který Vám děkuji :) Pokud se mi naskytne nějaká situace, se kterou si nebudu vědět rady, ráda se na Vás obrátím :) Děkuji Vám za Váš čas :)

I wish you a nice day, I just read your prediction for which I thank you :) If I have a situation, with which I will not know the advice, I´ll like to turn to you :) Thank you for your time :)

Katka

Dobrý den paní Danielo, děkuji za Váš obsáhlý výklad. To co píšete, se mi opravdu honí hlavou. Přeji příjemný den.

Hello Mrs. Daniela, thank you for your extensive prediction. What you write, that are really my thoughts in my head. Have a nice day.

Kateřina

Dobrý den, výklad dá se říci sedí. Probírala jsem sebe s astrologem a shodujete se. Výklad od Vás určitě doporučím dál :)

Hello, the prediction can be said to be corresponing to the situation. I was exploring myself with an astrologist and you agree with him. I will definitely recommend the prediction from you :)

Dana

Dobrý večer Daniello, moc Vám děkuji a musím říct, že tak kvalitní věc jsem vůbec nečekala, a to myslím vážně. Je vidět, že jste naprostý profesionál, protože ve výkladu není jedna jediná věc, se kterou bych polemizovala.

Good evening Daniella, thank you very much and I have to say that I did not expect such a top thing at all, and I mean it seriously. It is visible you are a complete professional, because there is not one thing I can argue about in the prediction.

Květa

Děkuji moc, přeji Vám krásné svátky a hodně štěstí, do Nového roku mnoho spokojených lidiček s Vaším perfektním výkladem. Během příštího roku se určitě na vás obrátím a doporučím známým. Krásný večer.

Thank you very much, I wish you beautiful holidays and good luck, many satisfied people with your perfect prediction into the New Year. I will definitely return to you next year and I´ll recommend you to my friends. I wish you a lovely evening.

Míša

Dobrý den paní Daniello, děkuji za rychlý a výstižný výklad. Určitě se na Vás ještě někdy obrátím a budu dávat doporučení.

Good morning, Mrs. Daniella, thank you for a quick and accurate prediction. I will certainly turn to you again and I will make recommendations.

Michaela

Dobrý večer, děkuji za výklad. Jsem hodně spokojená, v mnoha věcech jste se trefila.

Good evening, thank you for your prediction. I'm very satisfied, you are right in many things.

Iveta

Paní Daniello, myslím, že by Vás zajímalo, jak se Vaše výklady plní. Tak ano, až moc rychle. Hezký večer.

Mrs. Daniella, I think you would be interested in how your predictions are fulfilled. So yes, too fast. Good evening.

Jarka

Dobry den moc vam dekuju za vas vyklad na muj vztah. Moc dekuju za vas cas i ochotu.

Good day, thank you very much for your prediction of my relationship. Thank you for your time and willingness.

Monika

Milá paní Daniello, výklad došel v pořádku, sepsala jste to neuvěřitelně vyčerpávajícím způsobem a obdivuji, jak přesně jste to vystihla. Jsem moc ráda, že jsem se obrátila na Vás, neb jste dokonalá profesionálka ve svém oboru a moc si vážím Vaší otevřenosti ve výkladu. Mějte se krásně a ještě jednou děkuji za rychlost a vstřícnost a především přesnost výkladu.

Dear Mrs. Daniella, the prediction went well, you wrote it in an incredibly exhausting way and I admire how exactly did you figure it out. I'm so glad I turned to you because you are a perfect professional in my field and I very much appreciate your openness in the interpretation. Have a nice day and once again thank you for the speed and helpfulness and above all the accuracy of the interpretation.