Reference / References

Pokud jste měli s mým výkladem dobrou, anebo i špatnou zkušenost, nebo jen chcete vyjádřit své poděkování, můžete se o své dojmy podělit. Napište mi e-mail a já sem Vaše názory ráda zveřejním i pro ostatní.
Své hodnocení můžete přidat i na můj Facebook.

If you had a good or bad experience with my work for you, or just you want to express your thanks, you can share your impressions. Send me an email and I like to post your opinions to others here.
You can also add your rating to my Facebook.

Martina

Děkuji moc za Váš výklad. Je to přesné. Mějte se pěkně, dám na Vás doporučení a určitě se zase ozvu.

Thank you very much for your prediction. Is accurate. Have a nice time, I will recommend you and I will definitely contact you again.

Iveta

Paní Daniello, děkuji moc za Vaše výklady. Často se k tomu vracím - hodně to pomáhá. Jste opravdu úžasná. Já Vám přeji hodně štěstí a spokojenosti.

Mrs. Daniella, thank you very much for your predictions. I go back to it often - it helps a lot. You are really amazing. I wish you good luck and satisfaction.

Andrea

Dobrý večer paní Daniellko, bojím se Vašeho výkladu, protože každý je pravdivý. Nedokážu pojmout, jak vše umíte zjistit, ale prostě vše sedí. Mějte krásný zbytek večera.

Good evening Mrs. Daniella, I have fear from your prediction, becouse every one is true. I can´t inderstand how you are able to find out everything, but everything is just right. Have nice rest of evening.

Jaroslava

Mohu říci, že paní Daniella je profík. Mohu jen vřele doporucit. Navíc lidský bonus navíc. Což v dnešní době je vzacné ☺

I can say that Mrs. Daniella is a professional. I can only recommend her warmly. Plus the extra human bonus. Which is uncommon nowadays ☺

Zuzana

Dobrý den Danielo, děkuji za výklad, popsala jste tam přítele úplně přesně. Mějte se moc hezky.

Hello Daniela, thank you for the prediction, you described my boyfriend exactly. Have nice day.

Andrea

Dobrý den, paní Daniello, velmi Vám děkuji za Váš výklad. Je trošku podobný jako ten minule. V jistých věcech je dost pravdivý.

Hello, Mrs. Daniella, thank you very much for your prediction. It's a bit similar to the last one. In certain things, it is truthful.

Zuzka

Dobrý večer Daniello, mnohokrát Vám děkuji za výklad karet. V otázce, zda naleznu toho správného partnera, je výklad naprosto přesný. Ještě jednou moc děkuji, budu na sobě pracovat, abych byla zase sama sebou a věřím, že vše bude tak jak má být :-D Těším se na další výklad. Mějte krásný zbytek dne.

Good evening Daniella, thank you very much for the interpretation of the cards. As to the question of finding the right partner, the interpretation is absolutely accurate. Thank you very much again, I will be working on myself to be back again and I believe everything will be as it should be :-D I look forward to another prediction. Have a nice rest of the day.

Isabela

Milá Daniello, moc děkuji za vaše řádky. V mnoha věcech jste se určitě trefila, vystihla jste mě hezky. Mějte hezké dny a děkuji.

Dear Daniella, thank you very much for your words. In many things, you are right, you grasped me nicely. Have nice days and thank you.

Ivana

Moc Vám děkuji, je to tak jak jste napsala, cítila a cítím to tak co se děje. Mockrát děkuji za Vaši vstřícnost a výklad. Přeji Vám hodně štěstí a spousta spokojených klientů.

Thank you very much, it's really the way as you wrote, I felt and I feel it what was happening. Thank you very much for your helpfulness and prediction. I wish you good luck and plenty of satisfied clients.

Marcela

Dobrý den, děkuji za zajímavý výklad. Byl obsáhlý a pěkně napsaný. Hezký den.
Hello, thank you for your interesting prediction. It was extensive and well written. Have a nice day.

Andrea

Dobrý den, paní Daniello, jsem moc rada, ze jste se mi ozvala. Po pěti letech přemýšlím nad Vaším vykladem a musím říci, ze v mnohem jste mela pravdu. Moc děkuji. Jste úžasná.

Hello, Mrs. Daniella, I'm so glad you made a speak with me. After five years, I'm thinking about your prediction and I have to say, that you were very much right. Thank you very much. You are amazing.

Růžena

Dobrý den milá Daniellko, děkuji za Váš výklad. Opravdu je trefný a je to tak.... Moc děkuji ještě jednou, opatrujte se taky.

Hello dear Daniella, thank you for your prediction. It is really precisely and it is like you wrote.... Thank you very much once again, take care of yourself too.

Hana

Paní Daniello, děkuji za výklad, je to přesně tak jak píšete, takže jste se ztrefila úplně přesně. Děkuji, mějte se fajn a ať se vám daří.

Mrs. Daniella, thank you for your prediction, it's all exactly what you wrote, so you captured it very accurately. Thank you, be fine and be successful.

Simona

Děkuji Vám moc za výklad a hlavně za to, že jste si udělala čas tak brzy. Přeji krásný den a hodně spokojených zákazníků.

Thank you very much for the prediction and especially for taking the time so soon. I wish a beautiful day and a lot of satisfied customers.

Katka

Dobrý den paní Danielo, děkuji za Váš obsáhlý výklad. To co píšete, se mi opravdu honí hlavou. Přeji příjemný den.

Hello Mrs. Daniela, thank you for your extensive prediction. What you write, that are really my thoughts in my head. Have a nice day.